| mafiot92 a întrebat:

am vazut acum 2 zile al 3-lea ova din atack on titan.
S-ar putea sa apara sezonul 2?
Si am vazut niste manga tot din atack on titan care se numeste inaintea prabusiru si acum sunt decat 3 ep

Ms pentru ajutor

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Sezonul 2 cica apare in 2015 dar nu stiu exact cand iar manga aia pe care ai citit-o tu se petrece cu nu stiu cati ani inainte de cea originala.

| suit?r a răspuns:

Cică prin 2015.
Dacă nu vrei să aștepți citește toată manga.
60 de capitole (dacă citești și manga după care au fost făcute episoadele) și spin-offul 'A choice with no regrets' despre trecutul lui Levi. :3

| ryuu a răspuns:

Nici macar nu au dat green-lit pentru inceperea productiei sez 2. Asa ca tot ce se discuta pe tema "sez 2", cum ca va fi lansat in 2015. Sunt doar speculatii.