| Cristi1005 a întrebat:

Care imi zice si mie niste anime faine?
Inafara de Naruto, DethNote, Tokyo Ghoul, High School of the Death.

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Another(horror,drama,actiune)
uraboku(demoni,yaoi,romance)
Sankarea(romance,drama)
inu x boku ss(romance)
deadman wonderlandv (drama,actiune)
hataraku maou-sama (demoni)
makai ouji : devils and realist (demoni,yaoi)
fullmetal alchemist (drama,actiune,comedie)
dance in the vampire bund(romance,vampiri,drama,actiune)
Kampfer actiune,harem,comedy,ecchi, romance)
high school dxd (Acţiune, Comedie, Ecchi, Romantic, Harem)
infinite stratos (Acţiune, Comedie, Ecchi, Mecha, Science-Fiction)
hakuouki ( romance, actiune, drama, demoni)
Dantalian no Shoka(Acţiune, Fantezie, Mister, Istoric, Supranatural)

3 răspunsuri:
| Yukinachan a răspuns:

Pai unu foarte bun horror este Corpse Party:Tortured Souls...asta in caz ca nu mai vrei sa te culci noaptealaughing si funny e tasogare otome x amnesia si ao no exorcist big grin astea mi-au placut dintre cele pe care le-am vazut. happy

| AndreiGabi a răspuns:

Bleach, one piece, fairy tail, full metal alchemist, hunter x hunter, inuyasha... Bafta!

| Kirito21 a răspuns:

Dragon Ball, One Piece, Bleach, Inuyasha, Beelzebub, Katekyo hitman Reborn, Code Geass, Hakuouki shinsengumi kitan, Durarara, 07 Ghost, Tsubasa chronicles, Pandora Hearts, Soul Eater, Rurouni kenshin, Chrono Crusade etc.