| anonim_4396 a întrebat:

Era un anime cu o fata care implinea 16 ani si trebuia sa se marite cu un baiat cu care o logodise bunicul ei. Ea pana in ziua cand a implinit 16 ani nu stia de asta. El era foarte tacut si avea o sora mai mica vorbareata. Fata avea si ea o sora care la liceu era cea mai populara fara, dar acasa se relaxa prea tare. Cum se numeste animeul?

Răspuns Câştigător
| 德尼莎 a răspuns:

Hei și eu urmăresc acest anime... se numește mikakuin de shinkoukei