| catalin2766 a întrebat:

Eu m-am uitat la dragon ball z pana la episodul in care Goku se duce sa il antreneze pe reincarnarea lui Majin Boo si as vrea sa ma uit si la restul` asa ca va rog sa imi dati un link.

Răspuns Câştigător
| ZZZZ554 a răspuns:

Pai recent am terminat de vizionat toate sezoanele din Dragon Ball si sa stii ca eu le-am vizionat pe Anime G,

1 răspuns:
| heyb0ss a răspuns:

Ar fi dragon ball gt insa acesta nu este scris de akira toriyama asa ca altul ar fi dragon ball super.iar in dragon ball super se fac episoade noi in fiecare duminica asa ca ENJOY.NU ITI RECOMAND DELOC SA TE UITI LA DRAGON BALL GT