| ItzAlexu a întrebat:

un prieten mi-a spus ca si-a luat o carte despre naruto, o manga (sper sa zic bine) as vrea sa stiu si eu de unde pot comanda si eu o carte de genu dar cu Inazuma Eleven, orice carte, va rog mult ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Majoritatea animeurilor sunt bazate pe un manga, deci acel manga (benzi desenate) are aceeași poveste (de obicei) ca anime ul respectiv si foarte multe volume. Se gasesc de cumparat pe net doar traduse in engleza dar găsești de citit online cateva si in romana. Manga inazuma eleven nu este tradus in romana nicaieri.
Online in engleza http://www.mangago.me/read-manga/inazuma_eleven
Se citește de la dreapta la stanga

| teo530 a răspuns:

Poate de unde a cumparat prietenul tau pe cea cu naruto.
imi spui si mie de unde te rog?