| Alex200000 a întrebat:

TPU, am o intrebare. Mi-am luat jocul inazuma eleven strikers si l-am emulat pentru PC. Dar as vrea sa stiu pe ce taste apas ca sa activez fire bar va rog mult ajutati-ma dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Pai daca l-ai emulat trebuie sa-ti dai seama care sunt comenzile...de exemplu:la psp cand apesi pe A-la tastatura pate fi c sau e sau orice tasta asa ca sfatul meu ia toate butoanele la incercare.

| Alex200000 explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Pai l-am emulat de pe wii si stiu doar ca pe z pasez si x sutez pe e schimb jucatori deci cam pe ce ar trebui sa apas?

4 răspunsuri:
| Alex200000 explică:

Am gasit era Shift+Ctrl mersi uite funa.

| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

Pai....Vezi sa nu fie cobinatii gen:CTRL+ALT

| philips123 a răspuns:

Dar cum pot sal emulez si eu pentru pc?