| Alfonso a întrebat:

Un site romanesc,de unde sa cumpar articole de interes OTAKU, in special postere! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Mangashop.ro sau vi otaku festiva care se va ti in mai. Acolo gasesti tot ce doresti, bani sa ai. Festivalul setine in Bucuresti - universitatea romano-americana.

| ihacoswhy a răspuns:

Încearcă-l pe ăsta. Eu mi-am luat o grămadă de chesti de pe el, e foarte bun. Are postere, costume cosplay, ghiozdane, figurine, tricouri, o grămadă de chestii: http://otakushop.ro/11-posters