| YuukiRen a întrebat:

Salut.Vreau sa cumpar o manga de pe mangashop.ro si nu stiu ce sa manga sa iau.Ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Te sfătuiesc să te uiți și pe forum. Acolo există persoane care vând manga la mâna a doua în general la un preț de 15-30 de lei pe volum.
Îți recomand să-ți iei ceva ce te-ar atrage. Te uiți acolo ce au și după poți căuta informații despre manga pe google.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as recomanda attack on titan, dar fra' nu merita sa dai atatia bani cand poti sa le citesti online...