| Andrei_Vladu_1990 a întrebat:

Salutare,

Am o intrebare legata de un desen animat,nu benzi desenate,dar era cea mai potrivita sectiune.
Desenul animat pe care il caut,si nu l-am gasit pana acum,a fost difuzat prin 2000, zic eu,si era cu niste personaje care aveau niste cristale,buboaie colorate, cu ajutorul carora se transformau.Nu mi amintesc nume,imi amintesc doar ca personajul principal avea cristalul rosu,si se transforma in ceva erou cu o tema aviatica,semana cu un pilot sau un avion vechi, ceva de genul asta.Astept sugestiile voastre.Multumesc

1 răspuns:
| xDarkQueenx a răspuns:

Hmm... Nu sunt sigura, dar ce spui de Steven Universe? Acest desen animat seamana cu descrierea pe care ai facut-o mai sus.