| Alfred22 a întrebat:

Salutare, cine își poate aminti de niște desene animate..erau difuzate pe Animax cred ca acum vreo 8 ani le-am văzut ultima data ..era o familie ciudata iar fiul lor vorbea cu un bătrân (bunicul lor din alta lume habar nu am ) acel bătrân îl mai trimitea pe anumite planete
Și ca sa călătorească folosea o racheta gonflabila care o umfla cu ceva gen un sifon.îmi aduc vag aminte

Răspuns Câştigător
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti dar nu era un anime, era un desen de pe Minimax in care un baiat si cainele lui exploreaza alte planete.
Nu sunt sigur dar cred ca era Familia Mezga.Racheta lui era roz si avea un 5 pe el?

1 răspuns:
| Raspunsurisincerepttn a răspuns:

Suna la 112 si preda te