| Yusuke16 a întrebat:

Salutare.O sa apara sezonul 3 din Spectaculosul Om Paianjen? Am auzit ca da si avand in vedere finalul desenului(ultimul episod din Spectaculosul Om Paianjen) lasa te inteles ca ar mai fi episoade care trebuie sa apara.Pot gasi aceste episoade din sez 3 in orice limba nu conteazabig grin
Funda+ vot celui care ma informeaza si care imi da un site unde sunt desenele in engleza daca sunt aparute.

Răspuns Câştigător
| VenomCrew a răspuns:

Din cate am inteles de pe site-ul Marvel, Disney a cumparat Marvel si nu doreste sa refaca spectacular spiderman, dar daca doresti sa vezi sezoanele 1 si 2 in romana: http://www.youtube.com/user/SymbioteTV1/videos?view=0

2 răspunsuri:
| Darcreative a răspuns:

Pentru desene nu te pot ajuta dar poti incerca sa achizitionezi benzile desenate sau nuvelele grafice pe www.comicsmanga.ro
Au noutati.
http://www.comicsmanga.ro/COMIC-BOOKS--cID51.html

| Raduyuu a răspuns:

Nu știu eu am doar primele doua sezoane pe DVD si din câte am văzut norman osborn moare in ultimul episod iar curt connors si familia lui pleacă in Florida