| 0PopaPorno a întrebat:

Spuneti-mi si mi niste texte de sustinere pentru o echipa ce joaca la handball sau fotbal!

1 răspuns:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Hai (echipa care vrei sa piarta) la culcare ca va dam si pijamale, pijamale cu stelute ca sunteti niste maimute

Avem echipa, avem valuare, si un portar de milione, n-aveti echipa, n-aveti valuare si un portar de la gunoaie

Vrem un gol, vrem un gol de la X din picior

(daca primiti gol) Nu'i nimic, nu'i nimic, hai sa mai jucam un pic

Hai (echipa favorita) nu dormiti, dati un gol si va treziti

Hai(echipa care vreti sa piarda) nu dormiti, luati un gol si va treziti

Cam asta strigam noi cand facem galerie.
Bafta:*