| SimmiPopovici a întrebat:

Spuneti-mi va rog seriale anime perverse dar sa fie si de comedie.

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Chobits
Kiss x sis
Ultimate! Hentai Kamen
Amaenaide eu!
Battle Athletes
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
2x2=Shinobuden
Aa! Megami-sama!
Abenobashi Mahou Shoutengai

3 răspunsuri:
| JuviaChan a răspuns:

Fairy Tail e smecher nu are asa multe faze perverse dar are... Si e super amuzant

| pumba87 a răspuns:

Daca vrei ceva pervers, atunci uitate la Sengoku Collection.Sunt sigura ca o sa fi multumit de el.

| OnikLov3You a răspuns:

Nu sunt sigură cum sunt, cata caterinca au si asa mai departe, uite ce am gasit eu High School DxD, Angel Beats, Inu x Boku SS, ACUM CELE MAI BUNE 10 ANIMEURI COMEDIE :10 Akazukin Cha Cha, 9 Hayate no Gotoku, 8 K-ON, 7 Ouran High Host Club, 6 Hystory's Strongest Disciple, Kenichi, 5 Baka to Test to Shokanju, 4 Ranma 1/2, 3 Full Metal Panic FUMUFFO, 2 Lucky Star, 1 Minami-ke [season 1] ...ASTEPT FUNDA! laughing