| cosmin409 a întrebat:

Stie cineva cum sar la counter-strike 1.6 la deathrun sa ma ducmai repede?

Răspuns Câştigător
| Al3xAnDe3r a răspuns:

Apesi pe "space" "ctrl" si "d" sau "a" in acelasi timp... Funda?smug

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabrielnecula a răspuns:

Poti sari dar imaginea ta iti arata ca sari incet dar cand te uiti la alti ti se pare ca sar foarte repede problema e ca ei or folosesc coduri or au jucat de foarte mult timp si se pricep.pentru antrenament iti sugerez sa intri pe "cum fac sv de conter stike" fa-ti un sv baga hartile la maps in csstrike de deathrun si antreneazate ca sa devii bun