| Izumi65443 a întrebat:

Stie cineva un site pe care as putea sa citesc manga haikyuu in romana? Caut de ceva timp dar nu am gasit nimic

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Nu e tradus in romana deoarece nu exista o comunitate mare care sa citeasca manga-uri. cel mai bine e sa citesti in engleza.

| Sksjsmajwwlamrcg a răspuns:

Recomand anime kage, este singurul site de anime&manga in romana pe care il cunosc. Nu sunt sigura daca are manga haikyuu.

| Kuroo a răspuns:

Niciodata nu am gasit un manga in romana. Uneori se gasesc unele manhwa, pe webtoon, traduse de anumiti utilizatori, dar ce cauti tu nu o sa gasesti. E ok si in engleza, textul nu e atat de mare incat sa iti dea batai de cap. Oricum, in romana ar suna ciudat...mai ales ca nici traducere nu exista pentru unele expresii japoneze. Abia le pot traduce in engleza.