| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreounul despre revista Spioanele Totally Spies ceva? As vrea sa gasesc colectia cu toate numerele, noi... Oare o mai pot gasi undeva? Poate au mai ramas nevandute pe undeva...Stiu ca candva am vrut sa imi mai cumpar o revista si se vindeau 3. Daca stiti ceva va rog foarte foarte frumos sa ma ajutati.VA DAU FUNDA.
puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

1 răspuns:
| manuemanuel a răspuns:

Cauta la chioscuri