| cocosteluta a întrebat:

Știe cineva când o să apăra sezonul 3 din "Vampire Knight"? Știu ca o să apăra în 2015 dar vreau să știu o dată exactă. În cazul în care a apărut deja se poate să îmi dea cineva un link?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Nu exista asa ceva. Ce ai auzit de 2015 e complet fals. E doar ceva ce i-a trasnit unui fan sa spuna sau ceva ce a mers din gura in gura si a ajuns sa fie considerat corect. Nu e. Nu exista nici un anunt oficial ca ar exista asa ceva. Anime-ul e vechi de 7 ani si manga s-a terminat de mult. Anime-urile sunt de regula menite sa promoveza materialul sursa, iar sezoanele urmatoare apar in 2-3 ani maxim. Cum manga s-a terminat de 2 ani iar anime-ul de 7, nu va exista vreodata un al treilea sezon.

1 răspuns:
| Hyourinmaru a răspuns:

Nu o sa apara.