| eLoL a întrebat:

Uitati, primul meu cooomic. Dar va rog sa nu ma criticati, mi-a luat destul timp...Sunt si eu incepatoare.:(.
http://i.imgur.com/8UHSM.png

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Wow.Esti nascuta pentru asta! Este cool.Foarte bine si foarte frumos! Ai fost foarte creativa si partea cu:Nu am nici o idee! Asta a fost cel mai frumos si cool din lume! Bravo, nota 10!

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ai putea face un comic cu un tip care cerseste, iar un altul care vazand ca-i intinde mana cu monezi sa-i ceara bani, ii fura monezile si fuge.laughing

| NoChanceForUs a răspuns:

@eLoL : Scuza-i pe cei care te pupa undeva, sunt sigur ca ei nu vor asta.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

In primul rand nu e comic oh go on nici desen aia este o cersetorie pentru ca nu ai inspiratie mai bine te critic de cat sa zic
bravo esti expert nici eu nu puteam
este pupat in cur

| BastetReloaded a răspuns:

E comic, deci am ras mult...sau nu

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Daca continui asa o sa devi un profi

| b342 a răspuns:

Dar este foarte dragut comicul.Continua,imi place!

| b342 a răspuns:

Sa ma pupe undeva cine mi-a dat stupid...

| b342 a răspuns:

Hai mai da stupid.sa vad, mai ai tupeu?

| missReckless a răspuns:

Ştii, nici nu merită numit ''comic''.