| Gabitzu1_2988 a întrebat:

Un cocos sta cu un picior la sarbi si cu unul la romani. Unde pica oul. Cel mai bun raspuns primeste funda

12 răspunsuri:
| Gandăr a răspuns:

De când cocoşu' face ouă? e____e

| Muflă a răspuns:

Nu face ouă. Darrr dacă-i cad c*aiele, unul pică la sârbi şi unul la români. It's a tie x3

| W1z4rd a răspuns:

Raspunsul este usor: Cocosul nu face oua!

| bebelusa003 a răspuns:

Cocosul nu face ouatonguelaughing

| nevermind_3854 a răspuns:

Cocosul asta si-a facut schimbare de sex?laughing)

| Castorul a răspuns:

Saracu cocos, a trecut pe la Ciomu sau ce are de isi arunca ouale pe jos acum? laughing
Oricum clar fura rusii oul laughing

| flory_8014 a răspuns:

Nu pica nicaieri ca tiganul il fura din zborhee hee

| zapacita05 a răspuns:

In gaina laughing

| BurnInHellSucker a răspuns:

De ce i-ar pica ouale? saracu cocos

| meandyou199 a răspuns:

La granita laughing

| Jonnyk a răspuns:

In primul rand cocosul nu face oua laughing...in al doilea, daca ar fi gaina ouu ar cadea la romani laughing cum gaina ii da drumu la ou, romanu il fura laughing funda? pls

| DragoshelMititel a răspuns:

In primul rand cocosul nu face oua. Daca ar fi o gaina ar cadea la granita da cum romani sunt mai rapizi l-ar fura. big grin Funda?