| WTFPLM a întrebat:

Un nou comic facut de mine...asta e bestial :))
Voua va place?
http://ovidiunolimit.imgur.com/comic

7 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Faine imaginile de pe internet!

| WTFPLM explică:

E facut in paint frate, de ce as lua niste imagini de pe internet si pe urma sa le pun eu pe site...da,"personajele" din comic sunt imagini luate de pe net dar incadrate in peisaj de mine...in fine, e totally handmade comicu, daca ma intelegiwinking

| yomisam a răspuns:

Handmad? mai degraba mousemade, dar tot e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bestial?
Uită-te la comicurile lui ¤Cretaker.
P.S: Naşpa, lasă-te.

| Zippy a răspuns:

E totul de pe internet luat si lipit in mai multe cadre, apoi titrate.booring,iar gluma chiar nu am inteles-o

| Radieră a răspuns:

În visele lu Măta e suupeeerr beeesstiiaaall.

| WTFPLM explică:

Daca nu intelegeti nu mai comentati in *** de looseri...e bancu ala in care alinutei ii vine ciclu, retardatilor.Sunteti niste inapti si u radiera ...bag PULA in MATA si ti-o fac cadou