| anonim_4396 a întrebat:

Http://imm.eu/9Bq1 pff ce imi mai place profesoara mea de romana! [si nu e facut de mine ci de o colega si da nu e un comic ]

8 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

WOW! exceptional! Deci e.e. nu am cuvinte! Beton! Mi-a placut partea cu "Not Found"! Bestial! zii sa mai faca! day dreaming

| HaruhiFujioka a răspuns (pentru AnneBre):

Asta a fost buna! rolling on the floor Esti tare!

| AnneBre a răspuns (pentru HaruhiFujioka):

Da` nu-s bolovan ◑ω◐

| Trinitas a răspuns:

Ce? Nu va merge? Pacat, tocmai ati ratat cel mai tare comic din lume! Cea mai tare partea a fost cand s-a transformat ora de romana in holocaust nuclear si apoi a aparut profu' de mate cu un MP5 si chiloti tanga roz cu Hello Kitty si... si... baba de biologie era sado-masochista si avea si pe**a! Asta-i cel mai tare comic de pe TPU, zau asa!

| lalalalallll a răspuns:

Not Found

The requested URL /9Bq1 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.0.52 (Red Hat) Server at imm.eu Port 80

lolololol

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Linkul e prost ca tine si profa ta

| DarQueen a răspuns:

Da, e bestială profa ta.
P.S.: 404! NOT FOUND!
*normal că am majuscule, dăăă*

| Bianca3108 a răspuns:

Nu merge sad