| MerryJaneWatson a întrebat:

Unde imi pot face un layout pe Howrse? Inafara de Horse Info. Layout dinacela cu poza. Nu stiu de ce nu mai merge. Sau daca merge sa-ti faci un layout singur, imi explica si mie cineva va rooooog! Am mare nevoie! Si apropo, in Howrse ma cheama Serban lulia, la lulia, atentie: incepe cu L mic, nu cu i mare.

1 răspuns:
| Simina1066 a răspuns:

Ii poti ruga pe ceilalti jucatori, sunt unii care le fac la comanda exact cum vrei tu. Unii cer bani alti nu, cauta pe paginile lor sunt mai multi care se ocupa cu asa ceva, e imposibil sa nu gasesti macar unul.