| andreeam0102 a întrebat:

Buna!

Stiu ca am mai intrebat...dar cum fac un layout pentru jocul howrse [in afara de situl horse info.com]?

Va rog sa nu fie ceva compliat deoarece am doar 12 ani

Răspuns Câştigător
| 280Monica280 a răspuns:

Nu e complicat deloc.
http://www.capenetwork.com/howrse/layouts/free/homepage.html
aici e un link...e site-ul lui Izzy, o fată care a pus nişte layout-uri, sunt forate frumoase... funda?

2 răspunsuri:
| Dragutza1992 a răspuns:

Trimite-mi mie mesaj pe howrse si iti dau
Ma numesc dragutza_daiana

| maddyy112 a răspuns:

Atat am si eu dar iti trebuie Photoshop, ca sa il faci, eu am reusi tsa fac cu photoshop cs 6winking iese misto, intai trebuie sa faci rost de el!