| annabountii99 a întrebat:

URGENT
Va rog frumos, cine imi povesteste si mie o banda desenata (povestire scurta, in limba romana), despre orice (Tom si Jerry, Garfield sau altele), ce stiti. big grin Imi trebuie maine pentru maine la scoala si nu stiu benzi desenate.Va rog mult! Sau dati-mi un link cu benzi desenate ca ma descurc eu happy.

P.S: DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Http://www.mycomicshop.com/? gclid=CN6N793FtbMCFcVY3godrHoA6A uite aici cateva nume.

1 răspuns:
| annabountii99 explică:

Mersi de ajutor, mi-am rezolvat problema dar iti dau fundita pentru ca ai raspuns happy