| xXxXxXmAcAcPeJbxXxXxX a întrebat:

Va place? este primul facut pe acest site http://i.imgur.com/tKlma.png

4 răspunsuri:
| rogvaiv10 a răspuns:

Am vazut acum mai devreme un alt comic de-al tau si ziceai ca e primul si ala.Tu ne fraieresti! Dar oricum comicul e destul de bun.Dar nici chiar ca a le lui Cretaker.laughing

| rogvaiv10 a răspuns:

Oooo...Iertare.La intrebarea aia spuneai ca esti incepatoare.Ce sa-i faci? Imbatranesc.crying

| pinguinuVerde a răspuns:

Apăi ...nici măcar nu-i făcut de tine dudă!
Tu chiar te crezi specială că fraiereşti oameni?!?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii nu stiu sa numere! Cred ca al 1000000000-lea (daca ii adaugi si pe ceilalti "pictori inascuti"). Dar daca pe tine te face sa te simti confortabil cumva...consideram ca e...cum vrei tu sa-l percepi din partea noastra!