| Mee a întrebat:

Vreau ca la ziua mea sa-mi fac o petrecere "Splash" adica cu >apa:, si vreau idei de jocuri cum ar fi ratele si vanatorii cu baloane cu apa big grin. Pup:* si >Fundaaa:X:X:X:Xbig grin<

Răspuns Câştigător
| Anutzaxx a răspuns:

Ati putea sa va mai jucati adevar si provocare iar acela care refuza este udat :), chiar cum ai zis si u ratele si vantori, sau pitita iar cine este gasit ultimul castiga si va uda pe voi ceilalti :)).
http://psihoterapie2009.wordpress.com/2009/06/24/jocuri-de-grup/ Si le poti transforma in ceva distractiv :)
FUNDA? :)

1 răspuns:
| EpicWIN a răspuns:

Fetele sunt rate. Baietii vanatorii. se acorda puncte doar pentru udatul de tricouribatting eyelashes