| Gamex_Gamex_1946 a întrebat:

Vreau și eu un anime lafel de bun ca akame ga kill a fost urât finalul dar daca știți ceva va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi in sensul de trist atunci: Attack on Titans, Plastic Memories.
Daca te referi in sensul in care persionajul principal intra in interactiune cu cineva si se face mai badass decat era, atunci: Madan no ou to Vanadis, Kill la Kill, Seiken Tsukai no World Brake, Absolute Duo, 11eyes, Toaru Majutsu no Index.
Si daca te referi ca mor multi atunci: Another.
Spor la vizionat si daca m-am abatut de la subiectul principal cu vre unul atunci imi pare rau dar te asigur ca toate sunt tari in felul lor. happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai merge si BToom, si Sword Art Online dar si Nanatsu no Taizai sau Blue Exorcist (Ao no Exorcist) si cu Parasite the Maxim si Tokyo Ghoul

| Sakura13574 a răspuns:

Zankyou no terror
Tokyo ghoul
Another
Hunter x Hunter
Owari no seraph
Sword art online
Ao no exorcist
Inazuma eleven
Aldnoah. zero

| LenaleMinato a răspuns:

Attack on titan

| levitht a răspuns:

Incearca Tokyo ghoul, Attack on titan si Ao no exorcist...sunt cele mai bune