| Gabrriell a întrebat:

Vreau sa creez un serial animat gen Rick si Morty dar nu stiu de unde sa incep! Imi puteti da o sugestie? Sau o poveste de inceput?!

Răspuns Câştigător
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Un baiat afla ca parintii sa-i urmeaza sa divorteze si devine foarte retras. Ziua urmatoare o capsula se zdrobeste de peluza din fata si un tip excentric cu o barba ciudata iese din ea.El epune ca este baiatul cu 25 de ani mai batran si ca tatal lor este responsabil pentru al 3 lea razboi mondial.Astfel baiatul are de ales:fie il lasa pe varianta sa sa il elimine, fie se va folosi de cunostintele sale de viitor si de muschii lui ca parintii lui sa se impace. Ceea ce ei nu stiu este ca sunt urmariti de o rasa de razboinici din viitor, trimisi de tatal lui sa ii opreasca.

PS:In caz in care CHIAR SE INTAMPLA ASTA, vreau si eu drepturi de autor.