| Namaparissia a întrebat:

Vreau si Eu niste animeuri cu personaje frumoase de genul:Sasuke Uchiha si Itachi Uchiha din Naruto,Ayato,Sau,Subaru din Diabolik Lovers,Kaname din Vampire Knight,Hak si Kija din Akatsuki no Yona...pot fi si romantice (Dar si de actiune, nu doar romantism)

3 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Dar daca iti place vechi iti recomand Yu-Gi-Oh,Yuyu Hakusho,Bleach,One Piece,Regele Shaman,Digimon,Death Note,Future Diary,Nana,Dragonball Z,Ghost in the Shell Stand Alone Complex,Full Metal Alchemist,Darker Than Black, Kuroshitsuji, Hellsing Ultimate, Baccano!, Spice and Wolf si Steins:Gate.

| H321G4U5 a răspuns:

Code Geass,Shokugeki no Souma,Gakusen Toshi Asterisk,Guilty Crown,Akame Ga Kill, Infinite Stratos, Trinity Seven, Gokukoku no Brynhidr Daca mai vrei, iti mai zic

| transcensionx a răspuns:

???? sferadragonului
???? gardianulluminariului
???? notaevaporării
???? războiulhranei
???? anihilareademonului