| Bianca38 a întrebat:

Vreau si eu recomandari de carti gen Ashleys sau Fetele Gallagher cel mai bun raspuns cel mai mare fundooi kiss ^_^

Răspuns Câştigător
| Deliciouscupcake a răspuns:

Uite câteva citite de mine, poate găseşt ceva ce îţi place.Îţi recomand Paranormal de Kiersten White, vol 2 este Supernatural, iar 3 nu e apărut în Romania încă.Phttps://www.facebook.com/catalinaa.lulciuc/books?cref=4. Încearcă şi Chimie Perfectă şi Legile atracţiei de Simone Elkeles, al treilea încă nu a apărut în Romania.Îţi vor plăcea sigur.