| sweetys a întrebat:

Vreau si eu titluri de animeuri si/sau manga de genul yaoi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Buna!
*Ai no Kusabi (2012);
*Enzai;
*Finder Series;
*Gravitation;
*Hyakujitsu no Bara;
*Hybrid Child
*Ikoku Irokoi Romantan;
*Junjou Romantica(3 sezoane);
*Kachou no Koi;
*Keiraku no Houteishiki Level-C;
*Kirepapa.;
*Koisuru Boukun;
*Kono Danshi, Mahou ga Oshigoto Desu.;
*Kono Danshi, Ningyo Hiroimashita.;
*Kono Danshi, Sekika ni Nayandemasu.;
*Kono Danshi, Uchuujin to Tatakaemasu.;
*Love Stage!;
*Loveless;
*Okane ga Nai;
*Orenchi no Furo Jijou;
*Papa to Kiss in the Dark;
*Saigo no Door wo Shimero!;
*Seikimatsu★Darling;
*Seitokaichou ni Chuukoku;
*Sekaiichi Hatsukoi(2 sezoane);
*Sensitive Pornograph;
*Super Lovers;
*Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru(posibil sa regreti daca il vezi);
*Vassalord.;
*Yami no Matsuei;
*Yebisu Celebrities 1st.
Multe sunt OVA-uri si ONA-uri (intre 1-4 ep).Te sfatuiesc sa citesti descrierea inainte sa vezi. Unele au o tema care te lasa perplex. Unele sunt ceva mai usor de digerat iar altele sunt mai hard.Fiecare dupa preferinta.La manga imi pare rau dar nu iti pot recomanda nimic sigur.Eu prefer sa citesc doujinshi de la anime-urile unde am avut un otp bl nerealizabillaughing