| CuteGirl_6250 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste bancuri misto. Funda cele mai misto!

Răspuns Câştigător
| Zara_5520 a răspuns:

Niste reporteri de la TVR merg intr-un sat pentru a face un reportaj, cum isi petrece ziua taranul roman.Se intalnesc cu badea Gheorghe si il roaga se povesteasca ce face in cursul zile.
-D'apoi,dimineata ma scol, si trag un paharel de palinca.
-Stai, bade Gheorghe! N-ar fi bine sa afle toata tara ca deja de la prima ora bei. Spune ca ...citesti ziarul.
-No, atunce dimineata ma scol, cetesc ziaru'. Dupa aia dau la porc sa mance, dupa care mai cetesc inca un ziar.Pana la pranz lucrez in atelier, in care timp cetesc vreo doua-tri carti.La masa mai cetesc vreo doua reviste,iar sara adun iosagul pe camp, dupa care urmeaza presa de sara. Dupa cina ma duc la biblioteca satului cu prietenii, iar la 10 cand icnhide biblioteca merem cu toata truma ca Costel,ca el are tipografie.

-Bine, Bula, se poate? Ai numai 4 si 5 pe linie! Doar la engleza ai 10. Ce vrei sa ajungi in viata? La care Bula:
-Emigrant!

-Care este culmea fizicii?
-Sa pasti un cal putere pe un camp magnetic!
-Culmea geografiei?
-Sa deschizi portile de fier cu cheile bicazului!

-Culmea croitoriei?
-Sa cosi o pereche de chilotu pentru fundul marii!

Bula merge la scoala acolo doamna invatatoare il intreaba:
-Bula cu ce vii la scoala?
-Cu bicicleta.
-Tom tu cu ce vii la scoala?
-Cu gipu doamna.
A doua zi profesoara il intreaba pe Bula:
-Bula u cu ce vii la scoala?
-Cu un Audi.
-Atunci de ce ai intarziat?
-Mi-o cazut lantul.

Dupa ce Bula i-a 3 la matematica si 4 la romana si primesti baitai de la tatal sau vine si ii spune:
-TATA, TATA, AM LAUT 10 LA MUZICA!
Tatal lui il bate, iar el intreba:
-De ce m-ai batut, tata? Doar am luat 10.
Pai duca ce iei 3 si 4 tie iti mai arde si de cantat?!

In Italia s-a efectuat un sondaj de opinie:
Credeti ca imigrantii ar trebui sa plece din tara noastra?
Procentajul:
10%-NU
20%-DA
80%-E pe dracu'

Bula il intreba pe tatal sau:
-Tata,poti sa scrii pe intruneric?
-Hai sa incercam!
-Bine, tata, am stins lumina acum semneaza-mi carnetul de note!

Sper ca te-am ajutat! Succes!

5 răspunsuri:
| AlEXxx21 a răspuns:

I:Stiti bancul ala cu iepurele in baie?
R:Nu ca era usa incuiata!

| CynicalCunt a răspuns:

Oglindahappy

| pRaNk a răspuns:

Doua clatite mergeau pe strada si la una ii pica gemullaughing

| cockye a răspuns:

Tipurile de salarii din Romania:
Salariul Ceapa: il vezi, il iei in mana si iti dau lacrimile.
Salariul Nenorocit: nu te ajuta la nimic, doar te face sa suferi, insa nu poti trai fara el.
Salariul Dietetic: te face sa mananci din ce in ce mai putin.
Salariul Ateu: te indoiesti de existenta lui.
Salariul Magic: face cateva miscari si dispare.
Salariul Furtuna: nu stii cand o sa apara si nici cat o sa tina.
Salariul Umor Negru: razi ca sa nu plangi.
Salariul Prezervativ: iti taie pofta.
Salariul Impotent: atunci cand ai mai multa nevoie te dezamageste.
Salariul Menstruatie: vine o data pe luna si tine 4 zile.
laughing Prea tare asta happy Daca mai vrei bancuri da-mi mesaj pe privat happy Funda te rog happy

| Alex99dru a răspuns:

Profesoara: Ce ne da porcul?
Un baiat: Carne.
Profesoara: Ce ne da porcul?
o fata: Carne si oua.
Profesoara: Ce ne da porcul?
Bula: Teme pentru acasa!
rolling on the floor