| TheBirdOfTheHermes a întrebat:

Ar trebuii să facem un TOP 100 al întrebărilor stupide.
Ceva recomandări?

13 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

laughing intrebari stupide? aci pe site? neeee...

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

10.owesome intreaba:
Cum ar trebui sa ii spun prietenei mele ca o iubesc? un mesaj cu cat mai multe dulcegarii si dragalasenii va rog! mersii

4. iubesteOrezul intreaba:
Daca o faci la inceputul ciclului, o sa mai vina dupa acea? [ Fara raspunsuri : Esti un copil, blah-blah ]. Funda.

1. Duda2222 intreaba:
Am un var de 11 ani si a facut sex fara prezervativ.ce ii pot spune. AJUTATIL!

6.Numaivreauiubiretotuleamagire intreaba:
E iubirea sfarsitul fericiri?

2.mylovelylife intreaba:
Salut TPU, am 15 ani si imi place de o persoana cu aproape 10 ani mai mare, cum procedez? as vrea sa ii trag atentia insa nu stiu cum... ceva sfaturi?

6.SanDoutZa intreaba:
Sall TPU am o intrebare 2 baietii s- au batut pentru mine amindoi sint foarte draguti si ma iubesc ft ft ft mult si doresc sa ne intalnim apropo am 12 ani unul mi- a daruit flori o cutie de ciocolata si? (mai mult)

7. locamoca intreaba:
Ce ii place unui baiat la o fata?

8. andreyman intreaba:
Este o fata frumoasa care e cu un prieten de al meu dar ea nu ma place ajutati-maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dau fundawinking

9. TeIubesc200 intreaba:
Ma ajutati si pe mine sa-mi surprind iubirea mea cu mesaje delicate! multumesc mult

3. DeeNiiSuuK intreaba:
Heii! O ard cu un baiat de aproape o luna in secret... el nu vrea sa stie nimeni. Decee?

5. Bilutzaaa intreaba:
Hey TPU.As avea o intrebare, de unde isi da seama o fata ca baiatul respectiv o place cu adevarat si nu o vrajeste? Fundaaa.
restul completati voi

| Delicacy a răspuns:

N-ar fi un gest prea frumos din partea noastră.

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru Delicacy):

Poate mai deschidem ochii cuiva, de ce nu?

| Delicacy a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Nu o să deschizi niciodată ochii cuiva dacă procedezi aşa.Mai mult îi faci rău, decât bine.

| Esperança a răspuns (pentru 4b):

Asa-i rolling on the floor)

| anss23 a răspuns:

Având în vedere că în fiecare zi apar întrebări din ce în ce mai stupide, nu văd care ar fi scopul unui astfel de Top.laughing
Şi mai e o problemă, sunt 2 categorii de întrebări"stupide":unele întrebări sunt pur şi simplu puse de copii de 11-12 ani, care chiar se întreabă lucruri banale, iar alţii au chef de glume şi îşi fac un cont la mişto...ideea e:
Don't feed the trolls!

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru Delicacy):

Nu e genu meu să fac rău...

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Nu ar fi frumos sa scrii niste intrebari trasnite, care altiile-au scris! Gindestete ca cineva ti-ar pune o intrebare in aceast top? Cum te-ai simti? Nu ar fi deloc frumos! Uite un exemplu:
Sa zicem ca exista acest Top
Tu de exemplu ai pune o itrebare stupida(cum vorbesc?)Ti-a pus-o pe 1 loc din clasament! Toti ar ride de tine si sa imi spui cum te-ai simti?
Vreau un raspuns clar!
Pa! O seara placuta!

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru HighByTheBeach):

Toată treaba e că eu nu pun întrebări de genu ăla!
A două fază e că nu mă interesează cum se simt ăia care pun întrebări stupide.
Ce vină am eu că sunt mulți proști pe TPU?!

| HighByTheBeach a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Inteleg! Dar punete in situatia lor! Cum te-ai simti? Nici nu ar suna frumos acest nume!

| TheBirdOfTheHermes explică (pentru HighByTheBeach):

Dar nici nu mă pun în situația lor, nu mă înjosesc atât de tare.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Droghy_6842 intreaba:
Salut TPU am mancat un ardei iute iute de tot, si am incercat sa fac un exercitiu de decalotare, apoi a inceput sa ma usture penisul de la ardei pentru ca aveam pe mana chestie ce face ardeiul iute ce sa fac?