| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva un cod folosit la webkinz? Eu am doar unul si as vrea sa vad daca se potrivesc.Stiu ca nu avem voie sa dezvaluim aceste informatii dar vi-l dau si eu pe al meu. Oricum nu stiti numele de utilizator( AQU3PGSZ)

5 răspunsuri:
| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Daca ne dai codu, sa stii ca cineva poare sati schimbe usernamu...cryingeu nu fac asa ceva)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti batut in cap. La ce dracu mai e cod, sa se potriveasca unul cu altul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce idioti mai sunteti! cine drak sa va dea cod daca trebuie sa-l cumperi? ce copii facuti pentru cersit sunteti!

| iuliaraveica90 a răspuns:

Eu am un cont webkinz si asa este ursename|: iuli7 si parola:ramona

| Anya_3614 a răspuns:

Imi puteti da si mie un cod webkinz nefolosit? va roooogggg muuulllllttttt!