| tarele99 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un server privat de metin2 ce server imi recomandati? plizz!

Răspuns Câştigător
| liviumicu a răspuns:

Pai o sa iti zic cateva metine.:
metin2ro, metin2tim, metin2arena, metin2oriental, metin2light, metin2hammer, metin2apolo, metin2moon, metin2valkyrie, metin2explosive, metin2pandora... dar eu acum joc metin2 lunaris.
plzz funda?

1 răspuns:
| RapTor800RPM a răspuns:

Stiu eu unu, metin2ro,,dar e italian, e super server, are rate de -10%,iar fieraru sparge mereu itemele, fiecare gm este atat de prietenos, incat iti da cateodata un cadou BAN.intr-o luna faci lvl 10, iar a doua luna, nu mai apuci sa joci, ca gm-ul ti-a facut cadoul.iteme epice in magazin de lvl 1 +0, asa ca sa nu prea vorbesti p chat, ca unii pot sa kreada altceva.ti-l recomand din toata inima