| vip 2010 a întrebat:

Buna happy Acum vreo 7-8 ani erau niste desene animate pe jetix cu o vrajitoare si cu o pasare( ce imi mai aduc eu aminte ) si tot cantau "mega magic, mega magic vechen- vrajan si la urma ungi pungi laughing parca asa era.happy nu stiti cum s-au numit acele desene :

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=C2V6Gru_q8E erau cumva astea? Wunschpunsch?

4 răspunsuri:
| Kate21 a răspuns:

Wunchpunch

| vip 2010 explică:

Scuze... era pe canalul foxkids

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cautam numele la acel desene era fain da nu dau d elcrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mega magic