| Autumnfeelings a întrebat:

Ce desene animate asa mai vechi stiti (depe Jetix/FoxKids)?

10 răspunsuri:
| ElHombre2000 a răspuns:

Buna intrebare. oricum acelea sunt cele mai frumoase desene,nu ca cele de acum cu lupte, jigniri, etc.

| PentruToti a răspuns:

Uite aici ai tot ce iti doreste inima
http://desene-vechi.blogspot.com/p/desene-in-romana.html
Funda?; x :D

| Georgiana356 a răspuns (pentru PentruToti):

Te meritai funda, PentruToti oh go on

| deliut a răspuns:

Salut,stiti cumva cum se numeau desenele alea cu o fata roscata si cu baiat roscat care erau frati si au un tata cascador si mereu dadea in bara

| KovacsRobiboss a răspuns:

Erau niste desene cu ceva lansatoare de bile dar nu stiu cum se numesc

| Perca_Nicu_1990 a răspuns:

Cum se numeste desenele alea cu maimute alea 5 cu baiatul acela, va rog spune-ti-mi vreau sa le vad dar nu le gasasc

| Autumnfeelings explică (pentru Perca_Nicu_1990):

Super Robot Monkey Team Hyperforce Go!