| Nimeni20192018 a întrebat:

Bună! Cine s-a uitat astăzi (16.04.2021) la lecții de viața, episodul cu Dorina și Angajata ei Mioara? Aș vrea să știu dacă stie cineva numele real al Dorinei, îmi place tare mult de femeia aia si vreau să stiu cum o cheama. Va rog dacă mă ajutati, dau funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aflii da-mi si mie instagramul ei

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi că o mare parte dintre actorașii din "Lecții de viață" și "Din căutarea adevărului" sunt selectați din alte emisiuni de reality show/ divertisment, ca "Puterea dragostei" și "Mireasa", unde au numele real, nu fictiv.