| ANTerisha a întrebat:

Buna TPU! As avea o nelamurile,deci ieri am observat,cand ma uitam pe google,faptul ca o optiune din setari de pe Google App(mobil) si anume,,deschideti paginile web in aplicatie'' era activata cu contul scolii mele, dar eu am sters contul respectiv din telefon, normal eu aveam optiunea,, activitatea web si a aplicatiilor'' oprita ceea ce inseamna ca istoricul nu ar trebui sa apara deloc. Ce credeti poate ca scoala mea sa vada istoricul cautarilor? Dau funda!

1 răspuns:
| David12Iulian86 a răspuns:

Avand in vedere ca de exemplu: google, Instagram, Facebook urmareste unele chestii pentru videoclipuri care sa iti atraga interesul, scoala nu prea are cum sa te urmareasca! Daca vrei sa fii sigur stergi contul definitv! Si orice legatura cu scoala!