| Maria_Ancuta_1995 a întrebat:

imi puteti spune niste nume de fata? straight face laughing
Multumesc :*

9 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Jessica, Clara, Amalia, Carla, Iasmina, Stefania, Georgiana, Ana, Melisa, Laura, Lili, Bianca, Emanuela, Andreea, Cosmina, Ramona, Roxana, valentina, Vanessa, Violeta, Alina, Paula, Damaris, Denisa, Anda, Andrada, Carina, Ema, Oana, Sonia, Simona, Maria, Mirela, Madalina, Ionela.

| Balint_Elena_2000 a răspuns:

Ioana, Maria, Ana, Ionela, Mirela, Emilia, Ema, Georgiana, Rebeca, Sorana( laughing ), Teodora, Stefania, Andra, Denisa, Sorina, Ramona, Marta, Giusela, Lavinia, Bianca, Eugenia, Andreea, Elena etc etc etc! laughing) Funda? big grin

| zurick a răspuns:

Ce zici de numele meu Miryam?

| FadetoBlack a răspuns:

O să ajungeți să nu mai vă ridicați din pat din cauza sedetarismului. Ți-e greu și să cauți pe net nume de fete.

| SmileyQueen a răspuns:

Adriana, Adina, Andreea, Anais, Liliana, Bianca, Alexandra, Corina, Denisa, Crina, Alina, Madalina...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Țâțoasa.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Irina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerasela, Intrinseca, Joiana, Antigona, etc.