| Cătălin_Cătălin_2000 a întrebat:

pentru luni la informatica, am de facut un video in movie maker, iar pentru asta trebuie sa aleg o tema, si o melodie care sa se potriveasca cu video-ul si nu prea am idei.

Multumesc. Funda love struck

1 răspuns:
| SilviaGeorgianaa a răspuns:

Poti sa faci o prezentare despre munti de exemplu. Pui imagini cu flora gasita pe munte, animale etc. si ca melodie asta https://www.youtube.com/watch?v=0Wv3Ya9nskA... profa de geografie o foloseste la orice filmulet despre natura :)))