| Bloomi a întrebat:

URGENT! Cam de luni, laptopul a inceput sa-mi dea restarturi in fiecare zi ba 1 restart, 3, 4, 6...Si nu stiu ce sa-i fac ca sa nu-mi mai dea restarturi! Imi tot face vssssssssshhhh... din ce in ce mai tare pana cand imi da restart! Nu vreau sa-l duc la reparat! Pls ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pune in partea unde este ecranul doua trei carti sub el. Pe fundul lui are niste orificii pe care trebuie sa intre aerul. Cand ai timp du-l la cineva sa ti-l curete de praf in interior si cand ai bani cumpara un suport cu cooler pentru laptop. E circa 60-70 lei dar ajuta foarte mult. Laptopurile stau prost la sistemul de racire.