| celmaitarenume a întrebat:

Vreau sa imi fac o pagina de Facebook pe care sa postez imagini frumoase din natura (munti, plaje, paduri) dar nu stiu ce nume sa ii pun. Aveti vreo idee? Multumesc. (Scuzati categoria)

3 răspunsuri:
| DanyDav a răspuns:

Natura ne reprezinta!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

"The Wonders of Nature", Splendors of Nature, Wonderful Nature.
Mai demult era un canal pe satelit, inainte de Revolutie, imi scapa acum numele, cred ca ceva cu Sky. era super, la vremea aia, si cu muzica, cum e acum pe you tube.

| Raven a răspuns:

Nature Inc. (Inc. e prescurtarea de la Incorporated, e ca și cum a fi numele unei firme)
Magical Voyage
World of Wonders