| anonim_4396 a întrebat:

Cam zum credeti ca ar trebui sa se comporte o fata care ascunde faptul ca ii place de un baiat?:X

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl a răspuns:

Pai nu ar trebui sa te ascunzi asa nu isi va da seama niciodata ca il placi si cine stie poate te place si el, incearca sa-i zambesti cand e prin preajma ta sau atunci cand se uita la tine, cu timpul sigur se va indragosti de tine daca vede ca te comporti frumos cu el

2 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Incerca sa nu-i dai atentie.Sau sa te uiti la el pe ascunse ca si cum ar trebui sa nu te vada.Este foooarte simplu! Incerarca sa il placi pe ascuns.Asa fac si eu cu un baiat.Il ignor si nu ii trece prin cap ca il adooor.NOROC si sper ca te-am ajutat

| sWeety3 a răspuns:

In loc de z era c.scz