| LiLu a întrebat:

Care e culoarea voasta preferata, si la ce anume?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Verde-imi place atat in vestimentatie cat si in natura, amenajarea camerei, make-up.etc

24 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Verde...pentru ca e vesel si optimist si seamana a iarba :d

mlm
| mlm a răspuns:

Albastru, ma reprezinta si ma prinde foarte bine.

| lily1970 a răspuns:

Rosu :la imbracaminte, masina, flori...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Alb și albastru.
Garderopa vestimentară.
Pa, pa.

| borsec a răspuns:

Imi plac mai multe spre exemplu violet, turquaze, ciclame.

prfml
| prfml a răspuns:

Imbracaminte alb si negru (asta nu inseamna ca numai aceste culori le port, am spus preferatele), interior camera : verde oliv, care o am si acum, albastru, chiar si roz care este o culoare feminina, alb. Nu este culoare care sa nu imi placa deloc, as avea eu la ce sa o asortez in asa fel incat sa imi placa.

| idanna a răspuns:

Roz albastru, alb, sau vara combinatii intre ele mai ales la fustite si rochite de vara

| Criiss16 a răspuns:

Poi.nu am o culoare anumita.imi plac mai multe dar in general folosesc albastru deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde fiindca imi place iarba big grin

Răspuns utilizator avertizat
cami
| cami a răspuns:

Verde.

| Onutzu a răspuns:

Alb, albastru inspecial la haine.

| powergirl a răspuns:

Albastru si rosu da nu stiu la ce te referi la ce anume? la ce anume ce? nu inteleg imi plac culorile astea ca sunt frumoase parerea mea si ma prind bine

| powergirl a răspuns:

Aaaa acum imi dau seama la ce anume zici tu la tot ce ne inconjoara la orice imi place mai putin (mancarea sa apare mancarea rosie sau albastra nu-i a buna laughinglaughing) in rest la toate ce sa poate colora

| Cryss a răspuns:

Verdele fiindca imi da o senzatie de prospetime happy.
Galbenul ma face sa ma simt optimista.
Albastrul ma calmeaza.
Si negrul mi se pare ca are un aer mai misterios big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea mea preferata este verde, la ce? Tot ce e verde este pe placul meu.De mic ador culoarea verde.

| buburutza a răspuns:

Imi place foarte mult culoarea rosie atat a hainelor cat si a masinilor.Si mi-ar place sa am o casa rooooooosie!

| Mya a răspuns:

Roz, blue, iar verdele a inceput sa-mi placa de curand, probabil ma las influentata si de faptul ca se poarta vara asta.Ar mai fi si albul... dar cum nu se considera culoare...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate culorile. Fiecare are un anumit efect asupra mea...
Imi place culoarea albastra cu nuantele ei de la bleu deschis pana la albastru intens, rosu, galben, verde, violet, cu toate nuantele lor...happy

| FearNoEvil a răspuns:

Negru, gri si diferite nuante de albastru... desi am avut perioade in care purtam chiar si portocaliu laughing. Depinde de starea de spirit in care ma aflu.

| alecs_5368 a răspuns:

Tot ce este albastru:X:X si de la un timp si mov...:X:X

| alabala a răspuns:

Alb deoarece exprima pace si liniste happy

Sau galben, pentru ca ma consider o persoana relativ geloasa big grin

| MeMyselfAndMeAgain a răspuns:

Pai rosu la masina, flori, camera, vestimentatie.si violetul la vestimentatie ...si argintiul la make up si la accesorii