| sînziana24 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu un numar de telefon pentru cazare la mare ceva mai ieftina(2 persoane)? daca stiti si cam cat costa...va multumesc mult de tot

2 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai ai putea cauta pe google ce vrei... cphappy

| sînziana24 explică:

Am cautat si sincer nu am gasit mai nimica...doar la hoteluri si de astea...eu cand am fost acum cativa ani am stat la cineva si ma gandeam ca poate cineva ma poate ajuta in acest sens pentru ca crede-ma ca in acest moment nu prea am bani de hoteluri da imi doresc mult sa merg la mare