| Alexandru_Filip_1998 a întrebat:

Cati dintre voi sunteti nascuti pe 16 ianuaria
(Doar oamenii nascuti pe data respectiva sa raspunda)

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Statistic vorbind, din 365 persoane, una e născută in 16 ianuarie. Aici pe TPU, ar trebui să fie vreo 3500 useri născuți la data aceea

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prin 2012-2013, pe TPU puteai accesa un link, cu o listă care era actualizată zilnic, cu mesajul "LA Mulți Ani".
Erau afișate (pe zile) numele/avatarele celor care în ziua respectivă își sărbătoreau ziua de naștere (mă refer la cei care și-au afișat-o public, nu in privat).
Dar acum, lista nu mai e de actualitate. happy

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

Datele personale (inclusiv data nașterii) intră sub incidența unor normative recente și de aia nu mai apar. Si că sunt vreo 3500 useri născuți la acea dată, cum spuneam, nu e amuzant, e realitatea