| FaraNumePls a întrebat:

Caut o melodie care se aude într-o reclamă.
Reclama este la un parfum, e cu un cuplu care se urca pe niste taxiuri și se saruta laughing iar după spun ei niste cuvinte deodată. În această reclamă se aude o melodie. Daca stiti reclamă și melodia va rog sa imi spuneți. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| iar99Teo a răspuns:

Incearca sa folosesti aplicatia Shazam pe telefon sau ceva similar pentru recunoasterea melodiilor. E foarte usor de utilizat si ai sanse foarte mari sa gasesti aproape orice melodie cu ea.