| aaaa12345 a întrebat:

Ce apreciaza in zilele noastre un baiat la o fata, aspectul sau sufletul?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anduciu a răspuns:

Dar o fata la un baiat?\happy
Sa fim seriosi, toti se simt atrasi de aspectul fizic(cel putin la inceput). Mai tarziu, descoperim si sufletul.

| AddictedToMDMA a răspuns:

Aspectul. Daca o sa-ti zica cineva " Nu conteaza cum arati ci ceea ce esti " te sfatuiesc sa nu crezi. Si asta ti-o spune un baiat. :-)

| Onutzyk a răspuns:

Ambele...depinde si de baiatwinking

| sssoriii a răspuns:

Aspectul. tuturor le-ar placea sa fii cu cineva care arata bine.Cu cat fata arata mai bine cu atat se pot da ma mari in fata prietenilor.Sunt totusi cativa baieti care apreciaza si sufletul/comportamentul. putini din pacatesad

| Dana a răspuns:

Pai in zilele noaste un baiat (ma rog majoritatea )aspectul ca le zice la prieteni,, Ia uite-te la gagica mea ce buna e ce frumoasa e "din astea asa fac majoritatea dar normal si logic ar fi sa se uite in sufletul persoanei (ca la un mar:afara poare fi rosu si frumos...inauntru putred)deci niciodata nu trebui sa judecam o carte dupa coperta!
numai bine! papa

| AndaAndore a răspuns:

Clar, aspectul, sa fii sigura de asta!
Poate cu mici exceptii.
winking

| adrian1988 a răspuns:

Sincer eu apreciez sufletul si felul in care se comporta cu mine si in functie de cum ne intelegem impreuna, dar tind sa cred ca ceilalti baieti mai bine zis pustani sunt cu ochii dupa altceva

| Babyyy a răspuns:

Nu toti is la fel... bine`, depinde si de persoanahee hee