| anika33 a întrebat:

Ce as putea posta pe blog?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Experienţe persoanle, părerile tale despre diferite lucruri. Poze dacă te pasionează. Diferite texte dacă te pricepi la compus. Vezi tu. Baftă!

| anka a răspuns:

Depinde ce profil vrei sa aiba blogul tau. Daca nu te-ai gandit inca posteaza-ti pur si simplu gandurile. Il folosesti ca pe un fel de jurnal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza cu minehappy robuviorelrazvan.blogspot.com

| deia_9483 a răspuns:

Pai ce vrei tu... intamplar de ale tale, haine daca ai de vanzare, muzica care iti place, povesti scrise de tine, un fel de jurnal e blogul dupa parerea mes. succes in continuare